Teksty - inne i oferta

Teksty » Teksty - inne i oferta

Piszę od dawna. Piszę / pisałem na tyle tematów, że trudno jest mi wymienić taki, o którym nic, a nic nie wiem. Potrafię korzystać ze źródeł, mam podzielność uwagi (pisząc te słowa - słucham jednocześnie kryminalnego podcastu). Doceniam fachowość specjalistów w określonej dziedzinie, uwielbiam też jednak ludzi tzw., "prostych", obrotnych mieszkańców małych polskich miejscowości, z którymi mądrze można pogadać o tylu tematach... Polecam! Staram się po prostu wiedzieć. Choćby liznąć wiedzy w danej dziedzinie - ale, co ważne, ucząc się od mądrzejszych, od specjalistów, także lokalnych i z mało docienianych zawodów. 

 

W dziedzinie sztuki pisałem sporo, realnie wydano kilka opracowań, w tym całego tekstu w katalogu z okazji 25-lecia pracy twórczej bydgoskiego artysty, Krzysztofa Kloskowskiego (2018); pisałem artykuły o artystach do innych katalogów - jak wiele lat wstecz (2006), w katalogu łódzkiego Forum Sztuki - o malarzu - Piotrze Królu. Większość tekstów publikuję na blogu, ale dawniej współpracowalem z kilkoma serwisami art  - niestety większość nie przetrwała próby czasu. Mój ulubiony - Digart.pl (gdzie byłem wieloletnim moderatorem), skasowano bez pardonu. Niemniej, pozostały pewne ślady moich aktywności - np., prowadziłem na digarcie konkursy malarstwa - a oto cząstka efektów: 

http://artpubalbum.blogspot.com/

Jest też: 

https://issuu.com/digartmagazine/docs/digart_magazine_no1 - gdzie pisałem poradnik, jak korzystać z serwisu.

 

Przez kilka lat byłem także redaktorem głównego działu Artpub - Galerii: 

http://artpubgaleria.blogspot.com/

 

Mam wiele zainteresowań i hobby..., o części napisałem wyżej inne widać w opowiadanich, esejach i tekstach o sztuce.

 

Jestem (zawsze), zainteresowany podjęciem współpracy (także o dzieło czy na zlecenie) - mogę podjąć się roli moderatora / weryfikatora, redaktora serwisu czy witryny / wypełnić treścią szablon strony, wypełnić treścią i dobrać szatę barwną bloga (głównie systemu blogger / Google - czylli takich, jakie sam mam i i owszem, już to robiłem), mogę pisać artykuły tematyczne, newsy w danej dziedzinie, albo i precle / hasła / opisy produktów np., w galerii internetowej. Mogę stworzyć opracownie treści do okoliczniościowego, twórczego katalogu czy albumu, mogę napisać opracowanie Twojego artystyczngo CV, czy poradnik - jak korzystać z danej witryny, strony www. Mogę wypełnić treścią, plikami zdjęciowymi, uporządkować i stworzyć działy podstron MENU. Na takiej witrynie jak moja - w  końcu - sam to zrobiłem. 

 

Zapraszam do kontaktu! 

 

Do góry