Wydarzenia

Wybór najważniejszych relacji z wydarzeń, działań twórczych - z lat 2002 - 2022. Łącznie miałem, inicjowałem, uczestniczyłem - w blisko 200 mniej i bardziej istotnych wydarzeniach / działaniach w Polsce i za granicą - w tym wydarzenia lokalne, targi, dni kultury, aukcje charytatywne, wystawy grupowe, indywidualne, oraz plenery artystyczne. Zapraszam!

 • Wystawy zbiorowe

  Wystawy

  Wystawy są jedną z najistotniejszych form działań artystycznych. Na tej stronie prezentuję wybór relacji - najważniejszych, albo najlepiej udokumentowanych. Wiele z nich inicjowałem, współorganizowałem.

 • czluchow 2017 (3).jpg

  Plenery artystyczne.

  W plenerach artystycznych uczestniczę od początku aktywności twórczej, bo od roku 2002. Z początku uczestniczyłem wyłącznie w plenerach tczewskich, później bywało, w dwóch plenerach rocznie, albo i w żadnym. W latach 2017 - 2019 uczestniczłem w od 7 do 10 plenerach / rok. W 2020 z wiadomych względów były "tylko" 3 z wielu planowanych, a w bieżącym roku - jeden. Ale każdy jest wyjątkowy. Plenery to ciekawe wydarzenia, łączące w sobie nowe inspiracje artystyczne, z możliwością poznania wielu twórców, i zwiedzania ciekawych okolic, w które inaczej, zapewne nigdy bym nie trafił... 

   

 • Autoportret z kotem w tle.JPG

  Inne działania - grupy, stowarzyszenia, w sieci...

  Poza kursami, wystawami i plenerami artystycznymi, udzialałem się także w sieci, w stowarzyszeniach i grupach twórczych, a także lokalnie, podczas różnych wydarzeń. 

Do góry