Relacje z działań

Paweł Tadeusz Galiński - strona główna » Relacje z działań

Poniżej prezentuję CV, oraz wybór najważniejszych - moim zdaniem - informacji / relacji z wydarzeń, działań twórczych - z lat 2002 - 2022.

Łącznie miałem, inicjowałem, uczestniczyem w blisko 200 mniej i bardziej istotnych wydarzeniach / działaniach w Polsce i za granicą - w tym

wydarzenia lokalne, dni kultury, targi, kursy, aukcje charytatywne, wystawy grupowe, indywidualne, oraz plenery artystyczne. Zapraszam!

 • plakat kursów lowe

  Kursy

  Prowadzę kursy plastyczne i z rękodzieła - dla młodzieży, dorosłych, seniorów i osób niepełnosprawnych, w rodzinnym mieście, okolicznych miejscowościach, a także np., podczas plenerów twórczych.  

 • 2. Grodzisk 2016.jpg

  Wystawy indywidualne

  W tym dziale "Relacji z działań" prezentuję informacje o wybranych, najważniejszych wystawach indywidualnych - w kilku przypadkach, by nie dublować istniejących relacji, będą to przekierowania do mojego autorskiego bloga. Na koniec zamieszczam też pełny wypis wszystkich wystaw oraz e-prezentacji indywidualnych, jakie dotąd miałem. 

 • Wystawy zbiorowe

  Wystawy Zbiorowe

  Jedną z wielu, istotnych form działań artystycznych są wystawy grupowe, lub zbiorowe. Mogą zaistnieć w trybie po-konkursowym, w ramach tematycznych / regionalnych festiwali, lub np., w ramach działania grup, kół zainteresowań i stowarzyszeń artystycznych. Poniżej prezentuję wybór tego typu wydarzeń, w których uczestniczyłem - z lat 2003 - 2021. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, w tym roku, na jesieni dojdą jeszcze przynajmniej dwie nowe relacje i więcej, w przyszłtm roku. 

 • czluchow 2017 (3).jpg

  Plenery artystyczne.

  W plenerach artystycznych uczestniczę od początku aktywności twórczej, bo od roku 2002. Z początku uczestniczyłem wyłącznie w plenerach tczewskich, później bywało, w dwóch plenerach rocznie, albo i w żadnym. W latach 2017 - 2019 uczestniczłem w od 7 do 10 plenerach / rok. W 2020 z wiadomych względów były "tylko" 3 z wielu planowanych, a w bieżącym roku - jeden. Ale każdy jest wyjątkowy. Plenery to ciekawe wydarzenia, łączące w sobie nowe inspiracje artystyczne, z możliwością poznania wielu twórczów, i zwiedzenia ciekawych okolic, w które inaczej, pewnie nigdy bym nie trafił... 

   

 • Autoportret z kotem w tle.JPG

  Inne działania - grupy, stowarzyszenia, w sieci...

  Poza kursami, wystawami i plenerami artystycznymi, udzialałem się także w sieci, w stowarzyszeniach i grupach twórczych, a także lokalnie, 

  podczas różnych wydarzeń. 

 • Autoportret - fragment, rok 2018.

  Paweł Tadeusz Galiński - CV

  Moje CV - link / przekierowanie z głównego MENU - przeniesione także tu - ze względu na dostępność podstrony - "Relacje z Działań" również bezpośrednio z poziomu strony głównej. 

Do góry