Kursy - oferta

Kursy » Kursy - oferta

Mam doświadczenie. Nie jest ono porównywalne z możliwościami wykładowców z uczelni, lecz jednak potrafię przekazać wiedzę prostą, praktyczną, pozwalającą zbudować / wzmocnić warsztat, pomóc uniknąć typowych pierwszych błędów..., słowem - osoby początkujące nauczę podstaw rysunku, malarstwa, dekorowania drewna, decopage i tym podobnych techhnik.

 

Jestem zainteresowany podjęciem współpracy / pracy na zlecenia (i inne), w powyższym zakresie. 

 

Podejmę się też prowadzenia kursu plastycznego - w trybie indywidualnym, lub np., przy lokalnym ośrodku kultury, czy spółdzielni mieszkaniowej. Jedynym ograniczeniem jest możliwość dojazdu do danej miejscowości.  

 

Mam też niejakie doświadczenie jeśli chodzi o plenery artystyczne i podejmę się zarówno roli instruktora np., dla seniorów, osób dorosłych,  młodzieży; mogę również podjąć się roli komisarza pleneru, który zaopiekuje się artystami, zaprosi do udziału wyłącznie takie osoby, które na 100% potrafią malować szybko, na zlecenie, w odpowiedniej jakości. Można zorganizować również taki plener, podczas którego uczestniczący artyści przeprowadzą zajęcia dla miejscowych seniorów, młodzieży, osób niepełnosprawnych.

 

Zapraszam do kontaktu. 

 

Do góry